Штабельна картка №

Додаток 29 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України (пункт 35 розділу iV)

Затверджено: Наказ Міноборони України від 17.08.17 р. № 440 "Про затвердження Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України"

Пояснення щодо оформлення штабельної картки

  1. Ця штабельна картка призначена для обліку кількості та якості продовольства, яке зберігається в штабелі. На кожний укладений штабель в обліково-операційному підрозділі (ПТЗВ) центру забезпечення складається окрема картка, яка передається начальнику підрозділу зберігання (начальнику сховища) під підпис у книзі реєстрації та руху облікових документів.
  2. Картка ведеться в одному примірнику до повного використання продовольства, яке зберігається в штабелі.
  3. Записи в штабельній картці робляться на підставі первинних документів та лабораторних випробувань. При цьому в розділі "Рух військового майна" першим рядком вказуються дані обліку згідно з первинним документом під час закладання штабеля. Наступними рядками робляться записи на підставі первинних документів, за якими військове майно видається або отримується. У підрозділі "за сертифікатом (посвідченням якості) відправника" розділу "Відмітка лабораторії про якість продовольства" записуються показники якості продовольства за даними облікових документів відправника, а в підрозділі "за результатами випробування" окремими рядками записуються результати випробувань.
  4. Після витрачення усього продовольства, яке зберігається в штабелі, картка передається до обліково-операційного підрозділу (ПТЗВ) центру забезпечення.

 

 

 

Штабельна картка №

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати