Супровідний лист на перевезення військового майна

Додаток 27 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України (пункт 34 розділу iV)

Затверджено: Наказ Міноборони України від 17.08.17 р. № 440 "Про затвердження Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України"

Пояснення щодо оформлення супровідного листа на перевезення військового майна

1. Цей супровідний лист призначений для контролю за збереженням вантажу, який перевозиться, і встановлення відповідальності водія (супроводжувача) або командира екіпажу за військове майно, яке перевозиться.

2. Цей супровідний лист застосовується у військовій частині та в центрі забезпечення.

3. Цей супровідний лист складається вантажовідправником у двох примірниках на кожний транспортний засіб (автомобіль, літак, судно, вагон). Перший примірник вручається водію (супроводжувачу) або командиру екіпажу, другий примірник залишається у вантажовідправника.

4. Завантаження військового майна на кожний транспортний засіб, а також записи в супровідних листах робляться в присутності водія (супроводжувача) або командира екіпажу.

5. Після прибуття до місця призначення водій (супроводжувач) або командир екіпажу здає вантажоодержувачу доставлене військове майно під підпис у супровідному листі, який передається вантажовідправнику.

6. У разі виявлення втрати або псування військового майна робиться відмітка в супровідному листі та негайно проводиться службове розслідування в установленому порядку.

7. Під час доставки військового майна повітряним транспортом безпосадковим способом у графі 9 вказуються координати та час скидання вантажу, що засвідчуються підписами командира екіпажу і штурмана літака (вертольота).

 


 

Супровідний лист на перевезення військового майна

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати