Консультации
17.09.2020 | 10:06

Який розмір ставки встановлений за посвідчення договорів операцій відчуження житла та іншого нерухомого майна, які перебувають у власності ЮО?

Чи може ФОП здійснювати незалежну професійну діяльність (адвокат, нотаріус тощо)?

Яким чином відбувається зняття з обліку в контролюючому органі ЮО при проведенні процедури реорганізації?

14.09.2020 | 15:22

Яким чином в ПРРО здійснити перегляд інформації за день щодо фіскальних номерів, розрахункових документів, Z-звіту?

14.09.2020 | 12:40

Чи потрібно набувачу гуманітарної допомоги, яка надійшла від отримувача гуманітарної допомоги, який внесений в Єдиний реєстр отримувачів гуманітарної допомоги, заповнювати додаток ГД до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та які графи, якщо за цільовим призначенням гуманітарна допомога залишається у набувача?

14.09.2020 | 12:19

Чи повинен платник податку на прибуток при виплаті суми неустойки (штрафу, пені) у разі порушення правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов’язання на користь нерезидента утримувати податок з доходів нерезидента, та чи коригується фінансовий результат до оподаткування на суму витрат, понесених від визнання такої виплати?

14.09.2020 | 12:16

Чи нараховується контролюючим органом штраф відповідно до ст. 127 ПКУ та пеня, якщо платник податку під час виплати доходу нерезиденту не утримав податок на доходи нерезидента та не сплатив його до бюджету, не відобразив виплату доходу нерезиденту в Податковій декларації з податку на прибуток підприємств, однак до подання уточнюючої декларації сплатив податок з таких доходів та штраф у розмірі 3 відсотків?

14.09.2020 | 12:12

Чи потрібно кредитним спілкам застосовувати РРО при прийнятті чи видачі вкладів своїм членам?

14.09.2020 | 12:01

Протягом якого терміну СГ повідомляє контролюючий орган про несправність РРО та/або ПРРО, пошкодження засобів контролю та яка передбачена відповідальність у разі не повідомлення?

14.09.2020 | 11:56

Діє до 01.01.2021 Чи передбачена відповідальність за невиконання в кінці дня операції «службова видача», якщо кошти зберігаються на місці проведення розрахунків?

14.09.2020 | 11:53

Яка гранична сума готівкових розрахунків СГ з ФО, яка одночасно зареєстрована як ФОП, якщо розрахунки не пов’язані з підприємницькою діяльністю такої особи?

Назад1234

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить