Консультации
17.06.2020 | 11:43

Чи відносяться до податкового кредиту суми ПДВ, сплачені на підставі тимчасових митних декларацій?

17.06.2020 | 11:36

Який термін сплати ПДФО до бюджету ФО - резидентом, яка протягом звітного календарного року отримувала іноземні доходи, якщо на підставі поданої заяви граничний термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи продовжено до 31 грудня року, наступного за звітним?

17.06.2020 | 11:33

Як сформувати податковий кредит покупцю, який реєструється як платник податку з іншого дня ніж перший день календарного місяця, за податковою накладною, виписаною постачальником на вартість послуг, які були отримані протягом календарного місяця, у якому здійснено реєстрацію покупця платником ПДВ?

17.06.2020 | 11:28

Чи буде змінюватись сума ПДВ, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, на суму надміру сплачених грошових зобов’язань з ПДВ, які повернуті на рахунок платника в системі електронного адміністрування ПДВ?

17.06.2020 | 11:22

Чи підлягають відображенню в податковій декларації з ПДВ суми, визначені за податковими повідомленнями-рішеннями за формою «В1» або «В3»?

17.06.2020 | 11:18

Якими нормативними документами необхідно керуватися С/Г та/або самозайнятій особі, з метою визначення тимчасово окупованої території при нарахуванні (виплаті) доходів на користь ФОП?

17.06.2020 | 10:43

Чи оподатковується ПДФО та військовим збором сума допомоги по вагітності та пологах, яка виплачується ФОП з Фонду соціального страхування України?

17.06.2020 | 10:38

Яким чином спадкоємці виконують грошові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб померлої ФО?

17.06.2020 | 09:37

Чи оподатковується ПДФО дохід від продажу житлового будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташований такий будинок), що перебуває у власності ФО понад три роки, якщо земельна ділянка перевищує норми безоплатної передачі, визначеної ст. 121 Земельного кодексу України?

17.06.2020 | 09:34

Чи зобов’язана ФО, яка отримала дохід у вигляді спадщини (подарунку), що оподатковується за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб, подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за умови відсутності інших підстав для її подання?

17.06.2020 | 09:30

Яким чином у податковому розрахунку за ф. 1ДФ відображається сума списаної заборгованості, за якою минув строк позивної давності, що обліковувалась у ЮО, якщо дана заборгованість була списана на користь ФО – боржника?

17.06.2020 | 09:20

До якого контролюючого органу здійснюється подання податкової декларації з ПДВ та сплата податку у разі зміни суб’єктом господарювання місцезнаходження (місця проживання), пов’язаного зі зміною адміністративного району?

17.06.2020 | 09:16

Чи підлягають оподаткуванню ПДВ операції з безоплатної передачі товарів/послуг (в т.ч. для проведення маркетингових/рекламних заходів)?

17.06.2020 | 09:11

Який порядок оподаткування ПДВ операцій за договорами поставки товарів/послуг, за якими контрагентами було здійснено постачання товарів/послуг, розрахунки за які здійснюються шляхом зарахування зустрічних однорідних вимог, у тому числі платником, який застосовує касовий метод податкового обліку?

17.06.2020 | 09:05

Який порядок оподаткування ПДВ операцій з ввезення на митну територію України товарів за договором комісії, якщо сплата ПДВ при митному оформленні таких товарів здійснюється комісіонером з власного поточного рахунку?

Чи зупиняє виконання платником податків грошових зобов’язань, визначених у ППР, скарга, подана на таке ППР із дотриманням строків її подання, та на який строк?

У які строки контролюючий орган розглядає скаргу платника податків?

Як в ІКП здійснюється облік донарахованих/зменшених сум грошових зобов’язань під час проведення процедури адміністративного або судового оскарження, у тому числі, якщо платник оскаржує лише частину суми грошового зобов’язання, визначеного в ППР?

16.06.2020 | 12:19

В якому звітному податковому періоді суми ПДВ, сплачені (нараховані) у зв’язку з придбанням товарів/послуг та зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування до податкової накладної, відносяться до податкового кредиту, якщо такі податкові накладні/ розрахунки коригування зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних своєчасно або з порушенням терміну їх реєстрації?

О газете

Год основания 1993
периодичность выхода 120 номеров на год

Подписаться на газету

Купить