Чи потрібен ФОП-перевізнику РРО у 2020 році
10.12.2019 | 08:00
Як ФОП на єдиному податку — перевізнику пасажирів працювати в 2020 році? Чи потрібен РРО? Як обліковувати готівкові кошти?

Згідно з п. 4 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. 

№ 265/95-ВР РРО та РК не застосовуються, зокрема, у разі продажу проїзних і перевізних документів на автомобільному транспорті з видачею талонів, квитанцій, квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю.

Тож під час видачі пасажирам проїзних квитків застосовувати РРО не потрібно. Ця сама норма діятиме і з 1 січня 2020 року. А отриману виручку від здійснюваної діяльності слід відображати в Книзі обліку доходів.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати