Чи вплине карантин на строки надання адмінпослуг податківців
24.03.2020 | 17:11

Державна податкова служба України

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Категорія 134.06 Загальні питання. Довідки

Чи зупиняється на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби, перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг?

Коротка:

  На період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Повна:

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на території України з метою запобіганню поширенню корона вірусу запроваджено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.
  Підпунктом 3 п. 2 розд. ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» установлено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

24.03.2020 р.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати