Як правильно нараховувати податки із суми оплати співробітникові мобільного зв’язку на власні потреби
Доброго дня, підприємство поповнило особистий рахунок мобільного зв'язку свого працівника. Як правильно обчислити податок на доходи та військовий збір? Із застосуванням коефіцієнта? З якою ознакою відобразити в ф. 1ДФ? Що робити з ЄСВ? ЄСВ нараховуємо на номінальну вартість такого доходу без коефіцієнта чи з урахуванням коефіцієнта? Чи взагалі не нараховуємо?

На суму поповнення без «натурального» коефіцієнта слід нарахувати ЄСВ у розмірі 22% за пп. 2.3.4 Інструкції зі статистки заробітної плати (інші виплати, що мають індивідуальний характер, — складова фонду оплати праці). Крім того, така виплата не звільнена від оподаткування ЄСВ згідно з нормами Переліку видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою КМУ від 22.12.10 р. № 1170.

Із суми поповнення слід утримати 1,5% військового збору без застосування «натурального» коефіцієнта, а ПДФО — із застосуванням коефіцієнта. І в додатку 4ДФ Єдиного звіту таке додаткове благо відобразити з урахуванням коефіцієнта. Ознака доходу — 126 «додаткове благо».

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати