Новорічне оформлення фасаду: як оформити та обліковувати
18.01.2021 | 08:00
Наше підприємство сплатило за новорічне оформлення фасаду світлодіодними елементами (гірляндами) на суму 28808,33 грн без ПДВ. Чи можемо ми віднести ці послуги на  витрати, як правильно це оформити?

Якщо вартість самих послуг з новорічного оформлення фасаду в бухобліку у вас потрапила до витрат, то в податково-прибутковому обліку вона зіграє за бухобліковими правилами. Інакше кажучи, відображені в бухобліку новорічно-послугові витрати безперешкодно вплинуть і на об’єкт обкладення податком на прибуток. Адже наразі в р. III Податкового кодексу України не передбачено будь-яких спецправил (у т.ч. податкових коригувань) відносно обговорюваних сум. Детально про облік витрат на новорічне оформлення ми розповідали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 114 за 2020 рік на стор. 3 та 6.

Щодо документального оформлення зауважимо. У цьому разі, гадаємо, документувати аналізовану операцію доречно наказом/розпорядженням керівника про новорічне прикрашання фасаду та кошторисом витрат на такий захід. Також вам знадобляться папери від виконавця, які підтверджують витрати на обговорювану ілюмінацію (наприклад, накладні, акти виконаних робіт тощо). Ну і, звісно, факт оплати підтвердить виписка банку. 

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати