Як урахувати премії в розрахунку відпускних суміснику
18.02.2021 | 08:00
Ми неприбуткова громадська організація (профспілка). У профспілці двоє працівників збираються у відпустку (один співробітник працює на постійній основі, другий сумісник зовнішній), які отримували премії в розрахунковому періоді (за якісне та своєчасне виконання виробничих завдань), що не залежали від відпрацьованого часу й нараховувалися та виплачувалися в одному місяці. Підкажіть, будь ласка, як брати до уваги премії під час розрахунку відпускних згідно зі змінами в Положенні № 100 для основного працівника і сумісника?

Порядок обчислення відпускних для основних працівників і для сумісників однаковий: за однаковим принципом — залежно від часу перебування визначаємо розрахунковий період, однакові підходи у врахуванні тих чи інших виплат у розрахунковому періоді тощо.

Якщо премії виплачувалися «місяць у місяць», то їх беруть до уваги в місяці нарахування в розрахунковому періоді так само, як звичайну заробітну плату за окладом. Такі премії не потрібно розносити між різними періодами, ділити пропорційно до відпрацьованого часу тощо.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати