Чи можна звільнити керівника держпідприємства за невиконання планових показників
Рубрики

ВАСУ визнав незаконним звільнення директора державного підприємства за систематичне невиконання без поважних причин квартального та річного фінансового плану підприємства й показників контракту за п. 8 ст. 36 Кодексу законів про працю (далі — КЗпП), незважаючи на наявність відповідного пункту в контракті з керівником.

Суд вирішив, що звільнення здійснено передчасно та за відсутності підстав, визначених контрактом. Директор не допускав систематичного невиконання квартального, річного фінансових планів підприємства, а також показників контракту. Зазначені в акті порушення були зафіксовані вперше та стосувалися лише квартальної звітності, пояснення щодо їх виникнення в директора не відібралося.

Нагадаємо: Положення про порядок укладання контракту з керівником підприємства, що є у державній власності, при найманні на роботу затверджено постановою КМУ від 19.03.93 р. № 203. У цьому документі, зокрема, зазначено, що в контракті з керівником, окрім загальних вимог, ураховують передбачені річним фінансовим планом підприємства показники ефективності використання державного майна й прибутку, а також показники майнового стану підприємства. Контракт із керівником підприємства може бути розірвано на підставах, передбачених у контракті. При цьому розірвання контракту мають провадити з урахуванням гарантій, установлених чинним законодавством. У разі розірвання контракту на підставах, установлених у контракті, але не передбачених чинним законодавством, звільнення провадять згідно з пунктом 8 ст. 36 КЗпП, про що роблять відповідний запис у трудовій книжці керівника підприємства.

Ухвала ВАСУ у справі № 203/6039/15-ц від 23.01.18 р.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати