Як місцева влада дізнається про неплатників місцевих податків
Рубрики

Несплата платниками податкових зобов’язань з місцевих податків підриває фінансову спроможність територіальної громади. Зрозуміло, місцева влада зацікавлена ідентифікувати таких боржників.

Тож ДФС роз’яснила, що вона оприлюднює інформацію про суб’єктів господарювання, у т.ч. фізосіб-підприємців, які мають податковий борг. Перелік боржників та суму боргу окремо до державного та місцевого бюджетів розміщують щомісяця в сервісі «Відкриті дані» на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС (www.sfs.gov.ua) та рубриці «Податки» Єдиного державного веб‑порталу відкритих даних (www.data.gov.ua).

Отже, не потрібно надсилати запити податківцям. Достатньо лише зайти на ці веб-сайти і на срібній таці отримати інформацію про всіх неплатників місцевих податків.

Лист ДФСУ «Про забезпечення органів місцевого самоврядування податковою інформацією щодо податкового боргу з місцевих податків» від 07.06.18 р. № 17208/7/99-99-12-02-03-17 

Більшість українських слів починаються з літери "п". Найчастіше використовувана буква алфавіту – "о". Букви "ф" і "г" використовуються найрідше.

telegram ukr

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати