Як влада бачить вирішення питання щодо нерозмитнених автомобілів
Рубрики
18.06.2018 | 12:48

У парламенті зареєстрували законопроекти № 8488 та № 8489, котрі повинні вирішити долю нерозмитнених автомобілів. Тут пропонують зменшити розмір акцизного податку з авто, скасувати заборону на митне оформлення машин, що не відповідають екологічному стандарту «Євро-5» та, водночас,  посилити контроль за переміщенням і використанням транспортних засобів, зареєстрованих у інших державах.

Тож для розрахунку акцизу пропонують встановити базову ставку для автомобіля з бензиновим двигуном у розмірі 50 євро, з дизельним двигуном — 75 євро. Звісно, до неї застосовуватимуть коефіцієнти двигуна та віку. Тобто чим старіше авто, тим вищий акциз.

У будь-якому випадку нові акцизи будуть значно меншими за ті, що діють нині, а різниця у розмірі ставок для різних за об’ємом двигунів авто не буде такою суттєвою.

Поза тим, прописаний алгоритм узаємодії митників, поліцейських та прикордонників, передбачено створення автоматизованої системи обміну інформацією, Нацполіції надано право перевірки авто з єврономерами, введено низку обмежень на операції з такими авто, а також передбачено суворі штрафи за порушення митних правил.

Зауважимо: шанси на прийняття цих законів досить високі, адже законопроекти розробив Комітет з питань податкової та митної політики.

 За повідомленням з офіційного веб-сайту Верховної Ради України: http://rada.gov.ua

Троянди рожевого кольору символізують вишуканість, витонченість і елегантність.

telegram ukr

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати