Парламент створив Вищий антикорупційний суд України
Рубрики
22.06.2018 | 10:25

Парламент прийняв законопроект, за яким створено Вищий антикорупційний суд. Звісно, це не означає, що вже завтра він розглядатиме справи. Аби Вищий антикорупційний суд України зміг реально функціонувати, спершу потрібно сформувати його склад та здійснити його матеріально-технічне забезпечення.

Водночас, за основу прийнято законопроект, котрий повинен більш конкретно врегулювати діяльність палат вищих спеціалізованих судів та закріпити автономність апеляційної палати вищого спеціалізованого суду.

Зокрема, запропоновано, що апеляційна палата вищого спеціалізованого суду діє у його складі на засадах інституційної, організаційної, кадрової та фінансової автономії. Буде передбачено окреме проведення конкурсу на зайняття посад суддів апеляційної палати (окремо від конкурсу на зайняття посад інших суддів вищого спеціалізованого суду), їхню кількість визначатиме Державна судова адміністрація України за погодженням із Вищою радою правосуддя, її діяльність окремо фінансуватимуть.

 За повідомленням з офіційного веб-сайту Верховної Ради України: http://rada.gov.ua

Найдовша печера в Україні носить назву "Оптимістична" і знаходиться на Поділлі, це гіпсова печера на глибині 20м, що тянеться на 216 км..Це найдовша гіпсова печера в світі, вона поступається лише Мамонтовій печері в США.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати