Переходимо на МСФЗ: чи подавати уточненку щодо прибутку через ретроспективні коригування
Рубрики
07.06.2018 | 08:02
2262 0 МСФЗ

Фіскали роз’яснили: уточнення за звітні податкові періоди, що передують переходу на МСФЗ, здійснюється платником лише в разі виявлення помилок, зокрема у фінансовій звітності, що призвели до заниження/завищення податкових зобов’язань з податку на прибуток.

Тобто коли платник податку на прибуток переходить на МСФЗ і на дату переходу проводить ретроспективні коригування (як того вимагає МСФЗ 1 «Перше застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності»), то подавати уточнюючі декларації не потрібно.

Виняток — якщо в момент такого переходу було виявлено бухоблікові помилки, що позначились на об’єкті оподаткування податком на прибуток. Виправлення помилок у такому разі проходить за загальними правилами.

 ІПК ДФСУ «Щодо уточнення податкової декларації з податку на прибуток підприємства за звітні податкові періоди, які підлягають ретроспективному коригуванню та повторному формуванню фінзвітності, у зв’язку зі складанням першої звітності за МСФЗ» від 24.05.18 р. № 2322/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати