Планові перевірки туроператорів залежатимуть від нових критеріїв оцінки ризиків діяльності
Рубрики

Уряд затвердив нові критерії, за якими оцінюватимуть ступінь ризику від провадження туроператорської діяльності, що підлягає ліцензуванню. Зокрема, це:

  • тривалість провадження туроператорської діяльності;
  • обсяг наданих туристичних послуг (кількість туристів, які скористалися послугами туроператорів);
  • наявність порушень ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності.

Зауважимо, що перелік критеріїв оцінки ризиків значно звужено порівняно із чинним. Наприклад, вилучено такі критерії: склад засновників і організаційно-правова форма госпсуб'єкта; рівень кваліфікації персоналу госпсуб'єкта, що має відповідну ліцензію; внесення обов'язкових платежів до бюджету та дотримання інших зобов'язань фінансового характеру.

Нагадаємо: ступінь ризику (високий, середній, низький) впливає на періодичність планових перевірок ліцензованих туроператорів, які здійснює Мінекономрозвитку.

Постанова КМУ «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження туроператорської діяльності, що підлягає ліцензуванню, та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством економічного розвитку і торгівлі» від 16.03.17 р. № 153. Набере чинності з моменту опублікування.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати