У 2018 році буде проведена всеукраїнська НГО сільгоспземель
Рубрики

Нормативно-грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення проведуть одночасно на всій території країни за рішенням та в порядку, визначеному Кабміном. Це передбачено прикінцевими положеннями Закону про бюджет.

У разі якщо технічна документація із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення не затверджена центральним органом виконавчої влади, що формує державну політику у сфері земельних відносин, протягом трьох місяців, вона вважатиметься затвердженою.

Технічна документація з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок у місячний строк із дня її надходження розглядатиметься відповідною сільською, селищною, міською радою, яка приймає рішення про її затвердження або відмову в затвердженні.

У разі якщо в місячний строк із дня надходження технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок відповідна сільська, селищна, міська рада не прийняла рішення про затвердження або відмову в затвердженні технічної документації, технічна документація з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок уважатиметься затвердженою.

Витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» від 07.12.17 р. № 2246-VIII

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати