• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • У разі перевищення сумарного граничного обсягу викидів двоокису вуглецю кількома стаціонарними джерелами забруднення, розміщеними за різними КОАТУУ, до декларації екологічного податку подаються два додатки 1
У разі перевищення сумарного граничного обсягу викидів двоокису вуглецю кількома стаціонарними джерелами забруднення, розміщеними за різними КОАТУУ, до декларації екологічного податку подаються два додатки 1
Рубрики
18.11.2020 | 16:39
122 0

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що об’єктом та базою оподаткування екологічним податком, зокрема, є обсяги та види забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

База оподаткування екологічним податком за викиди двоокису вуглецю за результатами податкового (звітного) року зменшується на обсяг таких викидів у розмірі 500 тон за рік - п. 242.4 ст. 242 ПКУ.

Платник податку, який має кілька стаціонарних джерел забруднення або спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об’єктів в межах кількох населених пунктів (сіл, селищ або міст) або за їх межами, - тобто, коди згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (далі – коди КОАТУУ) різні, зобов’язаний подати до відповідного контролюючого органу за місцем розташування стаціонарного джерела забруднення або спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об’єктів податкову декларацію щодо кожного стаціонарного джерела забруднення або спеціально відведеного для розміщення відходів місця чи об’єкта окремо.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати