Учасники АТО зможуть приватизувати житло в гуртожитку навіть якщо довго у ньому не проживали
Рубрики
20.06.2018 | 16:43

Мінрегіон України змінив правила передачі квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках у власність громадян.

Зокрема, тепер вимога щодо проживання у гуртожитку протягом тривалого часу для приватизації житла не поширюватиметься на членів сім'ї громадянина, якому видано ордер на житлову площу в гуртожитку та який є основним наймачем житлового приміщення у гуртожитку. Також це правило не діятиме щодо мешканців гуртожитків, які на правових підставах були вселені до гуртожитку, фактично проживали в гуртожитку сукупно не менше одного року та стали учасниками АТО у складі Збройних Сил України, Нацгвардії України, органів внутрішніх справ України, органів Нацполіції України та інших військових формувань, створених відповідно до закону, та добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Окрім цього, конкретизовано перелік документів, які громадянин повинен подати до органів приватизації. До речі, якщо фізособа проживає у гуртожитку й бажає приватизувати це житло, вона повинна додатково подати консультаційний висновок спеціаліста з відміткою про відсутність захворювання на туберкульоз (ф. № 028/о).

 Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Змін до Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян» від 10.05.18 р. № 114. Набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Головний дзвін в соборі Нотр — Дам важить більше 13 тонн. Його називають Еммануель.

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати