#ЗалишайсяВдома кампанію декларування-2020 продовжено до 1 липня
Рубрики
24.03.2020 | 14:16
162 1

У Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області інформують, що Законом України від 17.03.2020 №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» продовжено термін кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року до 1 липня 2020 року.

Уся інформація щодо кампанії декларування знаходиться в банері «Деклараційна кампанія 2020» на субсайті територіальних органів ДПС у Хмельницькій області офіційного порталу ДПС України. Це зручно для платників податків з точки зору економії часу та роботи у дистанційному форматі.

Зокрема, нормативно-правова база; податкова декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік: форма звітності; основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи; звільнення від подання податкової декларації про майновий стан і доходи; способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи; куди подається податкова декларація про майновий стан і доходи; граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році; граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи у 2020 році; відповідальність за несвоєчасну сплату узгодженої суми податкових зобов’язань; податкова знижка для фізичних осіб; зразки заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи; інформаційні повідомлення.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі (1)

  • З гідно з даними офіційного сайту продовжено термін подання декларації до 01 червня 2020 року... https://nazk.gov.ua/uk/bez-kategoriyi/nazk-roz-yasnylo-yak-podavaty-deklaratsiyi-za-novymy-pravylamy-2/
    Перевірте, будь ласка. інформацію

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати