ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «25VOBUchalledge»

09.11.2018
755
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «25VOBUchalledge»

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

«25VOBUchalledge»

1. Загальні положення та умови участі в Конкурсі

Це Положення визначає порядок організації та проведення Конкурсу  «25VOBUchalledge»

1.1.  серед студентів ВНЗ України I–IV рівня акредитації. 

1.2. Конкурс проводить ТОВ «Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» (далі – Редакція) на честь свого 25-річчя.

1.3. Конкурс проводиться на всій території України, окрім тимчасово окупованої території АР Крим, м. Севастополь та населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення .

1.4. Інформація про умови проведення Конкурсу розміщуються на сайті Редакції (http://www.vobu.ua) та сайті радіо «Яскраве радіо» (http://yaskraveradio.fm) (далі – Радіо). Окрім того, інформацію про Конкурс може бути поширено Редакцією в інший, не заборонений законодавством спосіб, через мережі Facebook та Instagram.

1.5. Проведення заходів конкурсу не може порушувати нормальний режим роботи підприємств, установ, організацій, де проводиться відповідний захід. Учасники зобов'язані дотримуватися вимог щодо безпеки та порядку.

2. Умови Конкурсу

2.1. У Конкурсі можуть взяти участь усі студенти ВНЗ України I – ІV рівня акредитації будь-якої форми навчання. 

2.2. Максимальна кількість учасників в команді 10 чоловік. Кожен ВНЗ може делагувати не більше 1 (однієї) команди учасників. Учасник підтверджує належність до певного ВНЗ шляхом пред'явлення представнику Редакції власного студентського квитка. 

2.3. Для участі в Конкурсі студентам потрібно в оригінальній формі (танець, реп, відео, презентація, тощо) привітати «Редакцію газети «Все про бухгалтерський облік» з її 25 річчям.

2.4. В кінці свого привітання команда повинна кинути виклик участі в Сhallenge  ВНЗ України на свій вибір. Представники «Редакції газети «Все про бухгалтерський облік» доносять до відома даний ВНЗ (його керівництво та студентів) про виклик в Сhallenge.

2.5. Привітання потрібно викласти у себе на сторінці в соціальній мережі Instagram та/або Facebook з обов'язковим хештегом #25VOBUchalledge

3. Строки проведення Конкурсу

3.1. Заходи Конкурсу проводяться з 05 листопада 2018 року по 30 квітня  2019 року включно.

4. Визначення переможців Конкурсу та нагородження

4.1. Нагородженими будуть всі команди учасників  котрі прийняли участь в Сhallenge «25VOBUchalledge»  

4.2. Команди-учасники отримають в подарунок настільну гру та продукцію «Редакції газети «Все про бухгалтерський облік».

4.3. Серед усіх команд учасників буде обрано 1 команду фаворитів Сhallenge. Критеріями відбору будуть являтися оригінальність, автентичність та неповторність привітання  «Редакції газети «Все про бухгалтерський облік» з її 25 річчям.

4.4. Команда фаворитів Сhallenge отримає в подарунок фітнес браслет для кожного учасника команди.

4.5. Інформація про команди котрі прийняли участь у Сhallenge буде оприлюднюватися протягом 5 робочих днів з дня публікації їхнього привітання «Редакції газети «Все про бухгалтерський облік» в соціальній мережі Instagram та/або Facebook з обов'язковим хештегом #25VOBUchalledge

 Додатково інформацію буде оприлюднено:

 • на офіційній сторінці Редакції у Facebook;
 • на офіційному сайті Редакції www.vobu.ua;
 • на офіційній сторінці Радіо у Facebook;
 • на сайті Радіо yaskraveradio.fm;
 • в ефірі Радіо;
 • на сторінці Instagram "vobu25" буде розміщено привітання учасників.

4.5.  Команда-учасник для отримання подарунку повинна надіслати на електронну скриньку Редакції pr1@vobu.com.ua у строк до року включно:

 • фотокопію (скан)  студентських квитків усіх учасників команди.
 • контактні дані (П.І.П.,усіх учасників команди).
 • паспортні дані капітана команди.
 • фотокопію (скан)  реєстраційного номера облікової картки платника податків капітана команди для нарахування та сплати податку на доходи фізичної особи. Фізособам, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, слід надати фотокопію (скан) сторінки паспорта з відміткою про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Подарунок вручають капітану команди після надсилання на електронну скриньку Редакції всіх перелічених вище документів.

5. Прикінцеві положення

5.1. Це Положення може бути змінено Редакцією прийняттям відповідного наказу до початку проведення конкурсу. Інформація про внесення змін до Положення розміщується на сайті Редакції http://www.vobu.ua та сайті радіо «Яскраве радіо» http://yaskraveradio.fm, а також може бути поширена Редакцією в інший, не заборонений законодавством спосіб, а саме:

 • на офіційній сторінці Редакції у Facebook;
 • на офіційній сторінці Радіо у Facebook;
 • в ефірі Радіо;
 • на сторінці Instagram "vobu25";
 • в каналі Редакції в Telegram.

5.2. Усі охочі взяти участь у конкурсі, виконуючи умови участі, беззастережно погоджуються з умовами, викладеними в цьому Положенні.

5.3. Усі учасники Конкурсу надають Редакції право на обробку своїх персональних даних, а саме: електронних ідентифікаційних даних (прізвище, ім’я по батькові, особистий підпис та інші данні, що дають змогу ідентифікувати особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків, телефон, e-mail, фотокартка).

5.4. Суперечки, скарги, зауваження учасників щодо організації та проведення Конкурсу розглядаються уповноваженими представниками Редакції.

5.5. Питання, що не передбачені цим Положенням і стосуються організації та проведення Конкурсу, вирішуються уповноваженими представниками Редакції.