Бухгалтерський відпочинок

04.03.2019
1458
Бухгалтерський відпочинок

На цій сторінці у Вас є можливість трохи відступити від бухгалтерського обліку і витратити час на відпочинок. Розділ "Бухгалтерський відпочинок" презентує підбірку фільмів для тих, хто полюбляє бухгалтерію:

    S1          S2

                         Продюсери, 2005                                           Рок-н-рольщик, 2008

     S3           S4

                                                                                                                                    Розплата, 2016                                                    Мрець, 1995

 

Розділ "Бухгалтерський відпочинок" презентує список людей, які починали життя бухгалтером, перш ніж прославитися в іншій галузі:

1. Луї́ Жерме́н Даві́д де Фюне́с де Галарза́ — видатний французький актор, частину життя пропрацював бухгалтером, кушніром і навіть чистив взуття.

13

12

2. "Божевільний" Майк Гоар один із найвідоміших найманців XX ст. Зокрема відомий як лідер підрозділу найманців які відіграли вагому роль під час Конголезької Кризи, був дипломованим бухгалтером.
3. Рон Муді, британський актор, спочатку навчений бути бухгалтером. В 50-х Рон Муді дебютував на британському телебаченні, а потім з'явився і на великому екрані. Серед перших його ролей в кіно — прем'єр-міністр Руперт Маунтджой в комедії «Миша на Місяці».

11

10

4. Кенні Джі - американський саксофоніст. Після закінчення школи Кенні вступив до Вашингтонського університету, де здобував фах бухгалтера.
5. Боб Ньюхарт, комік із шоу "Боб Ньюхарт", вивчав бухгалтерію. Ньюхарт отримав освіту католичних школах в районі Чикаго. Потім він вступив на спеціальність управління бізнесом.

9

8

6. Артур Бланк, власник "Атлантських соколів", один із співзасновників "Домашнього депо" та представник ради директорів AMB Group був бухгалтером.
7. Дж. П. Морган - американський підприємець, банкір та фінансист, отримав свою першу роботу на Уолл-стріт як молодший бухгалтер. Через п'ять років він заснував власну компанію.

7

6

8. Уолтер Дімер, бухгалтер корпорації Fleer , створив жувальну гумову речовину, більш відому як жувальна гумка. Назва його гумки на той час була "Dubble Bubble".
9. Лука Пачолі написав першу книгу про ведення бухгалтерського обліку у двох книгах у 1494 році. Його часто називають батьком бухгалтерського обліку.

5

4

10. Джанет Джексон - молодша сестра Майкла Джексона вчилась на фінансиста. В одному з інтерв'ю Джанет заявила, що, якби її музична кар'єра не вдалася, вона стала б бухгалтером.
11. Джон Грішем, письменник, раніше був юристом, а до цього бухгалтером. У 1977 році він випустився з державного університету Міссісіпі бакалавром в області бухгалтерського обліку. 3

2

12. Джон Д. Рокфеллер - американський підприємець, був бухгалтером до того, як почати Standard Oil та стати одним із найбагатших людей, що жив на той час.
13. Мік Джаггер вивчав бухгалтерський облік та фінанси в Лондонській школі економіки за стипендією, перш ніж полюбити музику та заснувати The Rolling Stones. 1