Податкові перевірки: тактика захисту

Шановні відвідувачі сайту!

Повний доступ до цього розділу мають тільки передплатники газети "Все про бухгалтерський облік". Введіть Ваш код передплатника у особистому кабінеті!

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі (8)

 • Практикум слабенький. Надеюсь ,что ответы на вопросы будут конкретными и професионнальными.

 • Дайте ссылку на трансляцию практикума

 • Зарегистрировалась и активировала уч. запись. Я подписчик. При попытке перейти на Додатки, отказано в доступе. В чём причина?

 • Якщо ФОП порушив ліміт доходів і з 01.01.2017 р. переходить на загальну систему, то чи чекати на перевірку?

 • Чи вправі контролери перевіряти ФОП за періоди, де діяв мораторій на перевірки? Тобто, якщо з 2000 року не було жодної перевірки, то чи вправі ФОП не надавати документи перевіряючому за вище вказані періоди? Дякую.

 • Комунальне підприємство з доходом за 2016 р. до 20 млн.грн. Чи поширюється на нього мораторій на перевірки у 2017 році?

 • 28 Вересня 2015 року було подано документи (заява) реєстратору на припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця платника єдиного податку 2гр. Реєстратром надано нам повідомлення про проведення держ. реєстрації припинення підприємницької діяльнсті. До цього часу податкова не провела перевірку. На усні звернення мотивують " у нас скорочення нема кому перевіряти". Чи існують граничні терміни таких перевірок? Минуло вже більше року з дати з отримання повідомлення від реєстратора про припинення. Як вчинити в такому випадку?

 • Какой перечень разрешительных документов на проверку (документальная, фактическая). Что надо увидеть в первую очередь и проверить?
  Как перенести проверку ( нет документов, нет директора , бухгалтера)?
  Как правильно и безопасно отказать в проведении фискальной инвентаризации ? При фактической проверке настаивают в проведении фискальной инвентаризации немедленно , без подготовки, за 2 часа до закрытия торгового объекта, как противостоять? Как обжаловать результаты такой инвентаризации, когда пересортица или ошибка ведут к штрафу?

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати