Консультації
07.05.2018 | 14:21

Якщо я співробітникові виплачую зарплату за лютий 3000 грн (після утримання податків) у квітні, то як рахувати цей приріст індексу 1,1%? Чи правильно я визначаю — 3000 грн х 1,1% = 33 грн? Як нараховувати й показувати її у звіті з ЄСВ, ф. № 1ДФ та коли перераховувати до бюджету? Чи обов'язково нараховувати громадянам цю компенсацію, якщо вони про це не просять?

 

 

Наше підприємство (платник податку на прибуток) безоплатно надало допомогу громадській організації у вигляді коштів та товарів. Чи можна нам віднести ці суми до витрат для податкових цілей? 

Наше підприємство-загальносистемник отримує дивіденди. Як такі доходи впливають на податково-прибутковий облік?

У працівниці закінчується відпустка для догляду за дитиною до 3-х років 14.06.18 р. Відділ, де працювала жінка, ліквідовано. Чи можна звільнити працівницю за скороченням, коли вона вийде з відпустки?

 

20.04.2018 | 14:22

Бажаєте захистити своє авто від стихійного лиха, пожежі, дорожньо-транспортної пригоди, протиправних дій третіх осіб абощо? Вихід є — придбайте КАСКО. Про те, як в бухобліку відобразити таке придбання, розкажемо далі.

Наше підприємство-сільгоспвиробник перебуває на загальній системі оподаткування.

 

18.04.2018 | 16:30

Підприємство виконує ремонти доріг на основі договорів підряду із Службою автомобільних доріг. Служба — замовник, самостійний платник ПДВ. Підприємство реєструє податкові накладні та відображає податкові зобов'язання з ПДВ. Але Служба не користується податковим кредитом і не відшкодовує ПДВ. У грудні 2017 р. підприємство зареєструвало податкову накладну на завищену суму. Як у цьому разі скласти розрахунок коригування на зменшення? Чи можна оформити коригування на саме підприємство?

Назад1234

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати